DEMONTE PVC SALMA
 

   


Resimlerin büyük halini görmek için üzerlerine tıklayın!
 

     Günümüzde teknoloji ve rahatlık her alanda olduğu gibi biz kanarya üreticilerinin de kullanmış olduğu ekipmanlarının da değişmesine neden olmustur.
     Önce en büyük sorunlarımızdan biri olan çiftehane veya salma diye tabir ettiğimiz üretim kafeslerini sağlıksız ve kullanışsız olduğunu kabul etmemiz gerekmektedir.Elbette ki hepimizin bir şekilde kullandığı kafeslerimiz mevcuttur. Ama hangimiz üretim sezonu başladığında veya bittiğinde genel temizlik dediğimiz komple bakımı ne kadar yeterlilikte yapabilmekteyiz.Genelde ahşap olan ekipmanlarımızı ancak çekmecesini temizleyip dezenfektan sıkmakla işi bitiriyoruz.
     İşte burada yeni teknoloji ve malzemeler devreye giriyor.Yeni yapmış olduğumuz DEMONTE PVC SALMA ‘larımız kuş üreticilerinin hizmetine girmiştir.
     Avantajları:
     Sezon başında veya sonunda istediğimiz zaman rahatlıkla dağıtılıp temizlendikten sonra tek başına tekrar toplana bilmektedir.Dolayısı ile üzerinde parazit ve mikropları barındırmamaktadır.Buda üreticilerin olmazsa olmazıdır.Bir avantajıda elimizdeki malzemelerin değerini kaybetmemesidir.Kullanmadığımızda ,katlanıp küçük bir alanda saklayabiliriz.Rahatlıkla istediğimiz yere nakledebiliriz.
     Her şey de artık bir standart aradığımız günümüzde ölçülere de standart getirdik.Küçük ve büyük kuşların en rahat edeceği ölçüleri seçtik.
     En:110
     Derinlik:40
     Yükseklik:42
     Ortadan bölünebilir.Ara bölmesi ve gösterge teli mevcut tünekler ve kızaklı yuvalık dahildir.Teller fırın boyalı olup siyah renklidir.
     Üretimimiz standart olup devamı istenildiğinde aynı ölçülerden alma şansınızı garanti etmektedir.

Copyright © megakafes 2007